Erken Boşalma Neden olur

İlk İlişkiye girilen yaşlardan 40 – 50’li yaşlara kadar sürebilir erken boşalma. İlişki esnasında normal bir boşalma ortalama olarak 12 ile 17 dakika arasında değişmektedir, eğer bu sürenin altında bir boşalma skoruna sahipseniz bunlar birazdan sayacağımız nedenlerden birine bağlı olarak sizi etkilemektedir.

 • 1- Heyecana bağlı erken boşalma.
  Düzenli seks hayatı olmayan erkeklerin çoğu girdiği ilişki sırasında bulunduğun durumun heyecanına yenik düşüp daha ilk 5 saniyeyi doldurmadan boşalmaktadır.bu durum partnerinizi mutsuz etmenin yanında da erkeğin kendine olan özgüvenini yerle bir etmektedir. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe sebebiyet verecektir. Düzenli olarak seks hayatı cinsel ilişkiyi sizin için normal bir şeymiş hissiyatına sokacaktır.
  Burada devreye v-pills girecek ve içerdiği etken maddeler olan Catuba ,b3 ve Tribulus ile ilişki sürenizi maksimum düzeye çıkaracak v-pills in garanti ettiği minimum boşalma süresi öğrenmek için lütfen okumaya devam ediniz.
  2-Psikolojik Gerginlik.
  Bir erkek küçüklüğünden beri bazı şeylerin ayıp olduğu düşüncesiyle hep iki ara bir dereye sıkıştırır bu durum Türklere özel değil tüm dünya erkekleri için geçerlidir. Aile bireylerinden birine yakalanmadan mastürbasyon yapmak hayat boyunca devem eder . normalden kısa sürmesi için sıvazlamaya başlar başlamaz hemen zevk alınmaya çalışılır. Erkek iç güdüsel olarak bu isteği duyar fakat gerçek bir cinsel ilişki deneyimi yaşaya kadar erkek binlerce mastürbasyon deneyiminde bulunur ve çoğunda boşlama süresi 2 dakikayı geçmez bile . bu durum ortalamada zevk alma sürenizi düşürür ve kalıcı olarak erken boşalmaya itilen psikolojiniz hayatınız sürece size bunu yaşatmaya devam eder.
  3-İsteksizlik ve Görev Edinme.
  Partnerinizle ilişkiye girmeniz zevk vermiyor olabilir. Genelde uzun süreli ve tek kişi ile yaşanan seks hayatında partnerinizin kendisini bir süre sonra salması kilo alması veya kendine gösterdiği bakımı yavaş yavaş göz ardı etmesi sizin için istemediğiniz biri ile ilişkiye girmek duruma itiyormuş hissiyatı yaratabilir. İnce belli koca kalçalı biri sizin seks hayatınızı süslerken kilo almış balık etli biri birden cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkileye bilir. Burada seksi bir görevmiş gibi düşünüp sadece ilişkiye girmek adına cinsellikte buluna bilirsiniz. Benliğinizi bunu çabuk bitirmeniz gerektiğini düşündürdüğü için hemen boşalmanız ve ilişkiyi sonlandırmanız da erken boşalmaya kalıcı olarak sebebiyet verebilir.
  4-Ne zaman boşalıcam endişesi.
  İlişkiye girdiğiniz andan itibaren yaşadığınız olayın coşkusu yerine karşınızdaki kişiye yaşatmamaya çalıştığınız mahcubiyet çabası da önemli erken boşalma sebeplerinden biridir. Boşalmamak için başka şeyler düşünmeye çalışmak veya sürekli ha boşaldım ha boşalıcam diye düşünürken bu sefer meydana sertleşme sorununu gelmektedir.

Vpills Sıkıntınız ne olursa olsun Dünya da kanıtlanmış sonuçlara dayanarak siz,in boşalma sürenizi 40’a katlamayı garanti eder.

Eye Five laboratuvarlarının erken boşalma sorunu olan 50 erkeğin üstünde yaptığı testler sonucunda 5 saniye ile 9 dakika arasında değişen boşalma sürelerini en az 40 katı geliştirdiği ortaya çıktı . bu duruma göre ilişkiye girdiğiniz andan itibaren eğer boşalma süreniz 10 saniye ise 10 saniye X 40=400 saniye | 400 saniye=6,6 Dakika İlk ilişki süreniz ikinci ilişkiye göre her zaman daha kısadır yani üstü üste girdiğiniz ilişkilerde 6 dakika olan süreniz yaklaşık 20 – 25 dakikayı bulacaktır buda hem sizi hemde partnerinizi hem sekste doygunluğa ve mutluluğa kavuşturacaktır.
Bu etki kanıtlanmış ve kalıcı bir çözüm olarak tüm erkelere sunulmuştur gündelik hayatında bile performans ve ilişkide zindelik için bile v pills Amerika da 6 milyon erkek tarafından tüketilmektedir.

Mağduriyeti Dile Getirin

Penis Büyütücü Dolandırıcıları

Bu konuyu sitemizde ele almamızın bir sebebi var! Telefonda yada sipariş sonrası yazışmalarda genelde internet üzerinden alışveriş yapan kişilerin şikayetleri olduğunu gördük ve duyduk. Her esnafa güvenilmez sözü her sektör için geçerlidir. Arabanızı bir servise götürdüğünüzde yada bir tatile gittiğinizde bile sizinle birlikte yüzlerce kişinin kullandığı yerde sizin şikayetçi olmanız çok ama çok normal.

Yöntemler ne ?

Birinci seçenek kapıda ödeme alışveriş yapıp v pills alan kişiler kapıda ödeme veya kargoda ödeme gerçekleştirdikten sonra kutunun boş olduğunu dile getiriyor. Tebrikler dolandırıldınız ! çünkü bir hak idda etmeniz çok zor kargoda tutanak tutturulamadıysa sorun büyük paranızı geri almaya unutun.

İkinci Seçenek Kredi kartı ile ödeme, site üzerinden alışveriş yaptınız ve kartınızdan tutar çekildi firma eğer dolandırıcı ise size ürünü büyük ihtimal göndermeyecektir veya boş kutu gönderecektir. Bu durumda harcama itirazı için bankaya dilekçe vermeniz gerekiyor ancak bu süreç içerisinde paranızı kullanamayacağınız için bu sizin için zaman kaybı olacaktır.

Neden Mağduriyet Çok Ama Şikayet Az

Çünkü şikayeti dile getirilmesi zor bir sektör ve ürün bir penis büyütücü hap olduğu için şikayetlerde beyan etmek zor oluyor mesela ürün size sahte geliyor ki vpills dışında diğer ürünlerde de buna sıkça rastlanıyor. Bir ürünün orjinali 100 TL ise 40 liraya sahtesi satılıyor ve bu indirimmiş gibi lanse ediliyor sizde kampanya kapsamında birebir kopyalanmış sahte ürünü alıyorsunuz. Bizim ürünümüzde bu ihtimal daha düşük burada risk oluşturan unsur satın aldığınız pahalı ürün yerine ucuz ürün gönderilmesi. Firmamızdan alışveriş yaptığınız için bu gibi sorunlar ile karşılaşmanız neredeyse imkansız ancak teknik ekibimizden kendini bilmez bir insan çıkar ise o zaman dolandırılmış olursunuz, bu gibi durumlarda çok gecikmeden bizimle iletişime geçin hemen gerekli yasal işlemleri başlatalım.

Penis büyütücü v-pills konusunda yaşadığınız mağduriyetleri dile getirmekten çekinmeyin, siz dile getirdikçe diğer insanlarda bilinçlenecek ve daha dikkatli olacaklar. Sadece bizim ürünümüzde değil diğer her türlü penis büyütücü üründe yaşadığınız şikayeti dile getirmelisiniz.

Penisim Tatmin Edici Değildi

Sağlıklı bir insanın düzenli bir seks hayatına sahip olması gerekiyor ancak Türk erkekleri bu konuda çok şanslı değil çünkü bu ilişkiyi uzun süreli kılmak her zaman mümkün olmuyor. Erkeğe yapılan baskı çok sayıda sıkıntıyı da beraberinde getiriyor. Ereksiyon sorunu gibi durumlar birçok erkeğin başına gelen ancak dile getiremedikleri sorunlardan bir tanesidir ve ne yazık ki bu sorunun çözümü için doktora gitmek bile erkeği tedirgin ediyor. Bu sorun ile birlikte penis boyunun küçük olması da yine erkeği ve partnerini rahatsız eden durumlardan bir tanesidir. Yıllardır bu sorunu yaşayan biri olarak bu durumu çok iyi biliyorum ancak yakın zamanda v pills tanıştım ve bu ürün sayesinde penis boyu konusunda artık kendime daha fazla güvenir oldum.

V Pills ile birlikte sizler de var olan sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz ve daha da önemlisi olayı çok fazla yaymadan kendi içinizde halledebiliyorsunuz. İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz bir üründür. Biliyorum sizler de benim gibi ön yargılısınız ve tek bir ürün bu sorunu nasıl ortadan kaldırır diye düşünüyorsunuz ancak emin olun ürün farklı bir içeriğe sahip ve çok sayıda insanın da tavsiye ettiği özel bir üründür. Karşınızda kullanan biri var ve o depresif dönemden bu ürün sayesinde kurtulduğum için size de tavsiye etmek istedim.

Penis boyunun küçük olması ya da istenilen boyutta olması yalnızca erkeği değil, partnerlerimizi de mutsuz ediyor. Cinsel ilişkilerinizi daha sağlıklı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bu konuda kendinize güveniyor olmanız gerekiyor aksi takdirde sağlıklı bir cinsel ilişki karşınıza çıkmayacaktır ve daha da kötüsü partnerleriniz sizden zevk alamayacaktır. Cinsel ilişkide iyi olmadığınız takdirde ayrılıklar kaçınılmaz hale geliyor. Penis boyu ile ilgili sorun yaşayan bir erkektim bunu itiraf etmem gerekiyor ancak v-pills ile tanıştıktan sonra bu durum ortadan kalktı. En kaliteli ürünler ve benzeri ilaçları çok fazla araştırıyordum ve gerçekten büyük bir ön yargı ile yaklaşıyordum ancak bu ürüne yapılan yorumların büyük bir kısmı olumlu ve insanların tavsiye ediyor olması beni de etkiledi diyebilirim. Kısa bir süre önce ürünü kullanmaya başladım ve her geçen gün etkisini biraz daha fazla görüyordum. Şimdilerde kendine inanılmaz bir şekilde güvenen ve bu güven sayesinde rahat bir şekilde cinsel ilişki yaşayan bir erkek var.

Hayalleriniz Suya Düşmesin

Kesinlikle Kalıcı Etki Sunar!

Penis büyütücü ürünler ile ilgili çok sayıda safsata söz konusu ve ne yazık ki bu tür sorunlar ile mücadele eden insanlar da bu bilgilere ve ürünlere inanmayı tercih ediyor. Elbette bir umut düşüncesi ile yola çıkıyorsunuz ancak ne yazık ki bu ürünlerin büyük bir kısmında hüsrana uğruyorsunuz ve bu da canınızı bir hayli sıkıyor. Verdiğiniz paraların boşa gitmesi bir kenara hayallerinizin suya düşmesi çok daha büyük bir yıkım. Krem, sprey ya da benzeri ürünler faydalı değildir arkadaşlar ve daha da kötüsü bedenlerinize zarar verecek durumlar bile söz konusu olabilir.

Ürün hakkında detaylı bir araştırma yaparsanız kısa sürede çok etkili olduğunu ve kullanıcı yorumlarının büyük bir kısmının da olumlu olduğunu görebilirsiniz. An itibarı ile en çok satan ürünler listesinde yer alıyor ve gerçek etkisi ile birlikte sizlere de istediğiniz şeyi sunuyor. Piyasada yer alan diğer ürünlerine yazık ki başarısız ve yüksek rakamları ile de para tuzağı olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Bu tür konularda biraz dikkatli olmak gerekiyor ve araştırmalarınızı düzgün yaptığınız takdirde sorun yaşamayacağınızı da belirtmek gerekiyor. Vpills ile birlikte kalıcı bir çözüm sizleri bekliyor ve diğer ürünler gibi kısa süreli fayda sağlama durumu söz konusu değildir.

Verdiğiniz paraların karşılığını almak ve sizler de her daim daha iyisine sahip olmak isterseniz bu ürünü listelerinize alabilirsiniz. Satışı online dünya üzerinden yapılıyor ve gizlilik konusunda da herhangi bir şekilde sorun yaşamıyorsunuz. Bugüne kadar kullanan çok sayıda insan olduğunu da belirtmek gerekiyor ve sizler de daha net kararlar vermek adına ürünü satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle kalıcı etki sunar ve en etkili ürünlerden bir tanesidir. Birçok kişi tarafından tavsiye edilen bu ürünü sizler de listelerinize dahil edebilir ve sitemiz üzerinden gizlilik çerçevesinde sipariş verebilirsiniz.

 

Belçika V Pills Satışı

V Pills Belçika Ürün Satışı

26 yaşında bir erkeğim eşimden ayrıldım sebebi ise benim bazı sorunlarım var penis boyum çok küçük ve sertleşme olmuyor ereksiyon halim 1 dakika ancak sürüyor, eşimle ilişki hiç yaşayamadım ve buda ayrılmamıza sebep oldu çok doktora gittim ama çare bulamadım. Bir arkadaşım bana vpills ürününden bahsetti kendisi kullanmış ve çok memnuniyet verici sonuçlar almış  bende  büyük bir ümitle 3 kutu sipariş verdim ve tavsiye edildiği gibi v-pills i düzenli bir şekilde kullanmaya başladım ilk ay içinde belirgin bir şekilde sonuçlar ortaya çıkmaya başladı erken boşalma sorunum ve sertleşme sorunum düzene girdi inanılmaz performansım arttı 2. aydan sonra penis boyumda 7 santimetre kadar büyüme ve orantılı kalınlaşma oldu bu sonuç beni çok mutlu etti şimdi bir sorunum kalmadı. V pills bana tekrar sorunsuz bir evlilik yolunu açtı. Selim Yakın – Belçika

Belçika’da yaşıyorum sanal ortamda dolaşırken sık sık reklamına rastladığım vpills adlı ürün dikkatimi çekti iyice inceledim yazılanlar bende merak uyandırdı aslında hiçbir sorunum yok yinede denemek için satın almak istedim. Belçika’da v-pills bulmak mümkün değil çünkü burada satışı yok, bu siteden sipariş verdim ve 3 gün içinde adresime sorunsuz bir şekilde üç kutu v pills teslim edildi. Ürünü kullanmaya başladım ve 3 ay aksatmadan günde 1 tane kullandım. Söylendiği gibi gerçekten müthiş sonuçlar alınıyor ben ihtiyacım yok diyordum ama yanılmışım şimdi cinsel anlamda daha güçlüyüm daha zindeyim. Bence her erkek kesinlikle vpills kullanmalı. Hakan Alyakut – Belçika

Eşim için 4 kutu v-pills satın almıştım, eşim yaşından dolayı cinsel hayatımızda sıkıntılar yaşıyordu cinsel performanstan düşmüş ve penisinde sertleşme zor oluyordu. Her yerde sık sık reklamı olan v pills ‘den eşime 4 kutuyu 4 ay boyunca düzenli bir şekilde kullandırdım ama hiç etkisini göremedik anlattıklarına göre erken boşalma sorunu bitecek cinsel performans artacak ve peniste büyüme olacaktı ama tam aksine hiçbir olumlu etki olmadığı gibi psikolojik olarak eşimi olumsuz etkiledi. 4 ay boyunca eşimin kullandığı ürünün eşime hiç bir faydası olmadı abartıldığı gibi bir ürün değilmiş diye düşünürken bir şey fark ettik bir sitenin orjinal v-pills bölümüne bakınca oradaki barkod sistemi bizim ürünümüzde yoktu Ankara’dan bir firmadan almıştık ürünü sırf indirimli diye, kandırılmış olduk . v-pillsbayitr isimli siteden yeni ürün aldık daha başındayız gelişmeleri size buradan bildireceğiz. Merve Tez – Belçika

Belçika ülkesine orjinal v pills gönderimi yapan firmamız gün geçtikçe etkileşim alanını büyütüyor.

En Uzun Penisli Adam

Dünyanın En Uzun Penislerinden Birine Sahip Olan Adam

Roberto Esquivel Cabrera olağanüstü penis boyuna sahip olan 54 yaşındaki Meksikalı adam bu alanda yapılmış birden fazla araştırmaya göre dünyanın en büyük penisine sahip insan diyebiliriz. Ancak henüz Afrika’nın keşfedilmemiş kabilelerinde yaşayan daha büyük penise sahip insanlar olabilir. Cabrera’nın penisi 18.9 inç olarak ölçülmüş yani bu santimetre cinsinden yaklaşık 50 santimetreye denk geliyor. Henüz Guinness Rekorlar Kitabına giremeyen Meksikalı adam “Tanınmak için Guinness Rekorlar Kitabına girmek istiyorum benim penis boyutum olağanüstü ve tüm dünya tarafından tanınmak istiyorum” dedi.

Reklamlarda Viral Olarak Kullanıldı

Başta vpills olmak üzere 2015 yılında bir çok markanın penis büyütücü reklamlarında viral olarak rol alan adam penisi sayesinde büyük paralar kazandı. Büyük penisini avantajlarını ve dezavantajlarını sorduğumuzda ” Çalışma hayatımda üniforma giyemiyorum, diz çökemiyorum ve hızlı koşamıyorum iş bulma konusunda oldukça zorlanıyorum. Ayrıca kilisede dua bile edemiyorum yetkililer beni engelli konumuna almalı hayatımı bu şekilde devam ettiremem” diyerek Meksikalı yetkililere seslendi.

Dünyanın en büyük penisine sahip olmanın vermiş olduğu acılara rağmen Roberto Esquivel Cabrera’nın cerrahi müdahale ile penis boyunu kısaltmaya hiç niyeti yok. Ünlü bir gazeteye vermiş olduğu röportajda bunun gurur meselesi olduğunu belirtti. Sahip olduğu penis boyunun dünya üzerinde kimsede olmadığını düşündüğü için kendini seçilmiş hissediyor ve bu seçilmişliğin kutsal olduğuna inanıyor.

Aslında Roberto’nun penisinin geçmişine bakacak olursak bunun doğal bir uzama olmadığını söylemek mümkün, ergenlik döneminde penis boyu takıntısı olduğu için bir bant yardımı ile cinsel organını gerdiriyormuş, buda zamanla penisinin uzamasına neden olmuş. İlkel toplumlarda insanlara bu uygulamaların gereksiz olduğunu anlatıp vpills kullanmalarını söylememiz gerekiyor. Ayrıca Roberto’nun cinsel organının sünnet derisi bir hayli geniş olduğu için penisinin enfeksiyon kapmamasını sağlamak adına boydan boya sarılı bir şekilde dolaşıyor. Yaptığı bu ahlaksız uygulama yüzünden Amerika Birleşik Devletlerinden sürülen Roberto geri dönüp orada +18 sektörün lideri olmak istiyor ve doğru kadını bulacağına inanıyor. Daha önce iki kez seks deneyimi olduğunu söyleyen Meksikalı adam “İlk seferinde kadın boyutu görünce korkarak geri çekilmek zorunda kaldı ve başarısız oldum”diyerek ne kadar duyarlı olmuş olduğunu gösterdi.

Penis Boyu Nasıl Ölçülür

Penis Boyunu Bilmek Neden Önemli ? 

Penis boyunuzu öğrenmenin bir çok yolu vardır, bu yolları açıklamadan önce neden boyutu hakkında fikir sahibi olmanız gerektiğini açıklayacağım. Bir sabah kalktığınızda partnerinizle seks ihtiyacınızı gidermek için prezervatif almanız gerekebilir, koştur koştur eczanenin yolunu tuttuğunuzda başınıza geleceklerden en ufak fikriniz de olmayabilir. Eczanenin kapısından girdiğiniz anda eğer orada bir bayan var ise durum sizin için hiçte kolay olmayacak demektir. Cesaretinizi toplayarak ona ne istediğinizi söyleyin ! Emin olun bu utanılacak bir şey değildir, asıl utanılacak bir şey var ise eczacı kadın size penis boyunuzu sorduğunda ona cevap verememenizdir. Nasıl ki bir kadın sütyen satın alacakken göğüs bedenini çok iyi bir şekilde biliyor ise erkek de penis boyunu o derece iyi bilmelidir. Unutmayın prezervatifler standart boyutlarda üretilir ve size en uygununu bulmak için şimdi vereceğimiz yöntemleri dikkatli bir şekilde uygulamalısınız.

Penis Boyu Ölçme Teknikleri

Not: Teknikleri uygulamaya geçmeden önce penis çevrenizdeki tüyleri ve kılları güzelce tıraş etmeniz gerekli. Kıllar içinde kaybolmuş orman gibi bir cinsel organın boyunu ölçmek hiçbir zaman sağlıklı sonuçlar vermez.

Prezervatifi ereksiyon halinde iken kullanacağınız için ölçüm sırasında penisiniz dikleşmiş halde olmalıdır. Penis ereksiyon halinde değilken boyu değişkenlik gösterir ancak ereksiyon halinde genellikle standart uzunluktadır.

 1.  Kasık ve kemiklerinize cetvel yardımıyla bastırarak ucuna kadar ölçüm yapıp kalem ve kağıt ile sonuçları not edin. Cetveli kasıklarınıza iyi bastırdığınızdan emin olun, bu işlemi günde 3 kere tekrarlayarak ölçüm sonuçlarının ortalamasını alınız. Ölçüm sırasında karın yağlarının penis boyunu etkilediği sonucuna varmanız mümkün.
 2.  Penisinizin kalınlığını ölçmek için terzi mezurası size yardımcı olabilir, cinsel organınızın en kalın yerini mezura ile sarın ve aynı şekilde bu işlemi gün içerisinde tekrar ederek ortalama sonucu alınız.
 3.  Gelelim üçüncü adıma bu adımda 2. adımda ulaşmış olduğunuz sonucu 3.14’e bölerek penis genişliğini öğreniniz.
 4.  Bu adımları 3-4 gün boyunca düzenli olarak tekrar edin penis boyunuzu etkileyecek bir çok faktör bulunmaktadır; Stres, uykusuzluk, yorgunluk, uyarılma seviyesi nedeni ile penis boyunuz farklılık gösterebilir. Bu adımları düzenli denemeniz penis boyunuzu öğrenmenizde en doğal yardımcınız olacaktır ve organınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Cinsel Organ Kaygısı

Cinsel Organ Kaygısı

Kaygılarınız her an sizi zor duruma sokacak seviyeye gelebilir, öyle ki toplumda bazı sorunlarından ötürü kaygı yaşamamış insan yoktur. Özellikle fiziksel görüntü ve aile kaygısı en sık rastladığımız kaygı türlerindendir. Son zamanlarda sık rastlanan türlerden biri olan cinsel organ kaygısı utanç konusu olarak ele alındığından pek bahsi geçmez ve insanlar bu sorunlarını anlatmaktan çekinirler.

Pornografik İçerikler Kaygıyı Arttırıyor 

Sanal ortamda rastlanılan bazı görüntüler cinsel organ kaygısını arttırıyor. Dik bir penisin uzunluğu ortalama 15 santimetre civarındadır. Üzerinde photoshop ile oynama yapılan penis boyu görüntüleri erkeklerin ilgisini çekiyor ve kendi penis boyunda bir sıkıntı olduğunu düşünüyor. 5.6 İnçlik bir penis boyuna sahipseniz ideal seviyedesiniz demektir. Ayrıca 400 askeri personel ve 40 yaş üstü erkeklerin katıldığı bir sosyal deneyde penis boyundan memnun olan erkeklerin daha mutlu bir hayat sürdükleri görüldü, diğer yandan ortalamanın altında kalanlar daha kaygılı bir hayat sürdüğü için yaşam sevinçlerini kaybetmiş durumdaydılar.

Bilim Penis Büyütme Hakkında Ne Diyor

Cerrahi müdahale ile penisini büyüten hastaların daha mutlu bir hayat süreceği sanılır, ancak durum hiçte böyle olmuyor istatistiklere göre cerrahi müdahaleden sonra erkekler daha mutsuz bir hayat sürüyor. Cerrahi müdahale dışında diğer bir yöntem olan v pills penisinizi bitkisel bir şekilde büyütüyor. Bir diğer araştırmaya göre elle yapılan düzenli egzersizler sonucunda dört ayda ancak maksimum 1-2 santimetrelik bir uzama görülüyor. Bu durum hem zaman zaman kaybına hemde kişinin acı çekmesine neden oluyor. Eğer güvenli bir şekilde cinsel organınızda doku büyümesi sağlamak istiyorsanız mutlaka bu ürünü kullanmalısınız. Emin olun kullandıktan sonra yaşamınızda olan olumlu değişiklikleri farkedeceksiniz.

Sürtünme Yoluyla Hamile

Sürtünme Yoluyla Hamile Kalınır Mı

Bazen irademize yenik düşerek partnerimiz ile sürtünme yoluyla ilişkiye girebiliriz, irade ile ne alakası var diye soracak olursanız genelde evli çiftler sürtünme yoluyla ilişkiye girmez daha çok sevgili aşamasında olan çiftler hamile kalmaktan korktuğu için veya bekaretinin bozulmasını istemediği için sürtünme yoluyla ilişkiye girmeyi tercih ederler. Sürtünme yoluyla hamile kalmak için sperm hücresinin vajina ile buluşması gerekir eğer üstünüzdeki elbiseler kalın ve temiz ise bu olay neredeyse imkansızdır, yani üstünüzde pantolon vesaire var ise spermin vajina ile buluşması %1 gibi bir ihtimaldir. Eğer üstünüzde sadece tanga ve boxer var ise ve daha önce bu iç çamaşırları ile cinsel ilişkiye girip üstünde sperm kalmışsa hamilelik mümkündür. Eğer önleminizi alıp sürtünme yoluyla ilişkiye girer iseniz kesinlikle bu yeni tanışma aşamasında olan çiftler için büyük bir zevktir. Hatta ve hatta çoğu çift evlendikten sonra bile sürtünme yolu ile ilişkiye girmeye devam eder bunun nedeni ise bu ilişki türünü çok zevkli bulmalarıdır.

Sperm hücresinin yaşamını devam ettirebilmesi için uygun koşullar olması gerektiğini hepimiz biliyoruz dolayısı ile bu ilişki türünde erkeğin boşalmasından sonra sperm kuru nemsiz bir ortama girmiş olacak, eğer hemen döl yolundan gelen o sıvı ile karşılaşmazsa gebelik riski yok diyebiliriz. Bir diğer konuya değinecek olursak cinsel yolla bulaşan hastalıkların sürtünme yolu ile ilişkide bulaşması en az gebelik durumu kadar imkansızdır.

Kısaca bu makalenin notunu çıkaracak olursak kıyafetlerin temiz olduğundan ve spermin vajinaya ulaşıp ulaşmadığından emin olmanız durumunda korkulacak bir şey yok demek mümkün.

Parmak Uzunluğu ve Penis Boyu

Parmak Uzunlukları Ve Penis Boyu

Halk arasında “parmağı uzun olanın penisi de uzun olur, ayağı büyük olanın şeyi de büyük olur” gibi söylemlerin gerçekten doğruluk payı var mı bunu inceleyeceğiz. Öncelikle her ne kadar bazı söylemlerin gerçekten şehir efsanesi olduğunu söylemek mümkün, ama orta parmak ve ayak parmaklarının uzunluğu ile penis boyunun alakasız olduğunu söylemek doğru olmaz. Güney Kore’de bir ünlü bir üniversitede 20 ve üstü yaşlardaki erkekler ile bir tez geliştirdiler, katılan erkeklerin penis boyları ve parmak uzunlukları ölçüldü, sonuçlar tezi doğrular nitelikte çıktı. Gerçekten de parmak boyu ve penis boyu arasında doğru orantılı bir bağ var imiş.

Sadece Boy Değil Aralıkta Önemli

Yapılan deney sonucunda bir başka tez daha ortaya çıktı, iki parmak arasındaki aralık ne kadar az olursa penis boyu o kadar uzun oluyor yani eğer iki parmağınızın arasındaki mesafe 1 cm ve daha kısa ise tebrikler ! toplumda şanslı erkek diyebileceğimiz türden erkekler arasına girmişsiniz demektir. Eğer parmak arası mesafeniz 1 cm ve üstüyse penis boyunuz kısa olabilir. Unutmayın 1 santimetreyi 12 milimetre bile geçse bu penis boyunuzu olumsuz bir şekilde etkiler. Ayrıca araştırmalar bununla da sınırlı kalmadı parmak uzunlukları ve aralıkları olumlu çıkan erkeklerin yatakta göstermiş olduğu performansta bir hayli cezbediciydi. Tüm bunlar nasıl gerçekleşiyor diye soracak olursanız uzmanlara göre anne karnında sperm hücresinden geçen testosteron hormonu organların boyutlarına etki ediyor, yani bu durum doğduktan sonra değil doğmadan önce gerçekleşiyor.